Nes kommune

  Kontrast   English   Kart   Nettstedskart   Tekststørrelse   Kontakt oss

Råd og utvalg 2015 - 2019

Kommunestyret

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Aasheim, Audun Grantangen (Nbl)
Mob. 905 54 781
E-post. Audun.Aasheim@nes.hdpolitiker.no

Aaslid, Frode (uavhengig)
Tlf. 32 06 87 47
Mob. 950 76 867
E-post. Frode.Aaslid@Nes.hd
politiker.no

Brattested, Astrid (Nbl)
Mob. 412 61 607
E-post. Astrid.Brattested@Nes.hdpolitiker.no

Brattested, Lars Helge (Nbl)
Mob. 913 83 427
E-post. Lars.Helge.Brattested@Nes.hdpolitiker.no

Bringo, Haldis Haraldseth (Nbl)
Mob.416 81 131
E-post. Haldis.H.Bringo@Nes.hdpolitiker.no

Garnås, Marius Bjørnsen (Nbl)
Mob. 990 22 806
E-post. Marius.Garnas@Nes.hdpolitiker.no

Garthus, Geir Olav (Sp)
Mob. 971 95 453
E-post. Geir.Olav.Garthus@Nes.hdpolitiker.no

Haraldset, Tore (Nbl) - Ordfører
Mob. 908 21 844
E-post.
Tore.Haraldset@nes-bu.kommune.no

Haugo, Ole T. (Sp)
Mob. 913 13 917
E-post. Ole.Haugo@Nes.hdpolitiker.no

Høva, Kristian (H)
Mob. 905 95 750
E-post. Kristian.Hova@Nes.hdpolitiker.no

Ihle, Rune Owrenn (H)
Mob. 480 71 005
E-post. Rune.Ihle@Nes.hdpolitiker.no

Jorde, Gerd Kristin (Sp) - Varaordfører
Mob. 414 20 811
E-post. Gerd.Kristin.Jorde@nes-bu.kommune.no

Larsen, Knut Jakob (uavhengig)
Mob. 909 59 198
E-post: Knut.Jakob.Larsen@Nes.hdpolitiker.no

Noreng, Kristian (H)
Mob. 950 01 543
E-post. Kristian.Noreng@Nes.hdpolitiker.no

Rodegård, Nils (Nbl)
Mob. 901 81 830
E-post. Nils.Rodegard@Nes.hdpolitiker.no

Rustand, Helge (Sp)
Mob. 971 49 898
E-post. Helge.Rustand@Nes.hdpolitiker.no


Storhaug, Endre Anton (H)
Mob. 922 53 318
E-post.
Endre.Storhaug@Nes.hdpolitiker.no

Strand, Rolf (KrF)
Mob. 909 91 521
E-post. Rolf.Strand@Nes.hdpolitiker.no

Thømt, Torill (uavhengig)
Mob. 952 23 505
E-post. Torill.Thomt@Nes.hdpolitiker.no

Ulsaker, Wenche Marie Sæbø (H)
Mob. 928 31 726
E-post.
Wenche.Sebo.Ulsaker@Nes.hdpolitiker.no

Ålien, Liv Torill V. (Ap)
Mob: 918 69 627
Epost: Liv.Torill.V.alien@Nes.hdpolitiker.no

1. varamedlemmer for perioden 2015 - 2019

Brusletten, Odrun (Krf)
E-post. Odrun.Brusletten@Nes.hdpolitikker.no

Ragnhild Syversrud (Sp)
E-Post. Ragnhild.Syversrud@Nes.hdpolitiker.no

Heio, Bård (H)
E-post. Bard.Heio@Nes.hdpolitiker.no

Liodden, Geir (Nbl)
E-post. Geir.Liodden@Nes.hdpolitiker.no

Ålien, Kjell (Ap)
E-post. Kjell.alien@Nes.hdpolitiker.no

Formannskap og klagenemnd

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Haraldset, Tore (Nbl)
Ordfører
Mob. 908 21 844
E-post. Tore.Haraldset@nes-bu.kommune.no

Brattested, Astrid (Nbl)
Mob. 412 61 607
E-post. Astrid.Brattested@Nes.hdpolitiker.no

Jorde, Gerd Kristin (Sp)
Varaordfører
Mob. 414 20 811
E-post. Gerd.Kristin.Jorde@nes-bu.kommune.no

Storhaug, Endre Anton (H)
Mob. 922 53 318
E-post.Endre.Storhaug@Nes.hdpolitiker.no

Larsen, Knut Jakob (uavhengig)
Mob. 90 95 91 98
E-post: Knut.Jakob.Larsen@Nes.hdpolitiker.no

Helse- og sosialutvalget

Medlemmer i perioden 2015 - 2019

Aasheim, Audun Grantangen (Nbl) - Leder
Mob. 905 54 781
E-post. Audun.Aasheim@nes.hdpolitiker.no

Strand, Rolf (KrF) - Nestleder
Mob. 909 91 521
E-post. Rolf.Strand@Nes.hdpolitiker.no

Haug, Grete (Sp)
Mob. 994 75 944
E-post. Grete.Haug@Nes.hdpolitiker.no

Ståle S. Eggestøl (H)
Mob: 979 98 140
Epost: stale.eggestol@tideforsikring.no

 

Thømt, Torill (uavhengig)
Mob. 952 23 505
E-post. Torill.Thomt@Nes.hdpolitiker.no

Oppvekst-, skole- og kulturutvalget

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Garnås, Marius Bjørnsen (Nbl) - Leder
Mob. 990 22 806
E-post. Marius.Garnas@Nes.hdpolitiker.no

Garthus, Geir Olav (Sp) - Nestleder
Mob. 971 95 453
E-post. Geir.Olav.Garthus@Nes.hdpolitiker.no

Laugerud, Berit (Nbl)
Mob. 468 08 026
E-post. berit.laugerud@nes.hdpolitiker.no

Sjong, Arild (H)
Mob. 965 04 040
E-post. a-sjong@online.no

Ålien, Liv Torill V. (Ap)
Mob: 918 69 627
Epost: Liv.Torill.V.alien@Nes.hdpolitiker.no

Teknisk utvalg

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Rodegård, Nils (Nbl) - Leder
Mob. 901 81 830
E-post. Nils.Rodegard@Nes.hdpolitiker.no

Ihle, Rune Owrenn (H) - Nestleder
Mob. 480 71 005
E-post. Rune.Ihle@Nes.hdpolitiker.no

Bringo, Haldis Haraldseth (Nbl)
Mob.416 81 131
E-post. Haldis.H.Bringo@Nes.hdpolitiker.no

Rustand, Helge (Sp)
Mob. 971 49 898
E-post. Helge.Rustand@Nes.hdpolitiker.no

Aaslid, Frode (uavhengig)
Tlf. 320 68 747
Mob. 950 76 867
E-post. Frode.Aaslid@Nes.hdpolitiker.no

Kontrollutvalget

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Bård Heio (H) - Leder
Mob. 915 56 405
E-post. bård.heio@Nes.hdpolitiker.no

Medgard, Magne (Sp) - Nestleder
Mob. 901 60 970
E-post. magne.medgard@nes.hdpolitiker.no

Brattested, Lars Helge (Nbl)
Mob. 913 83 427
E-post. Lars.Helge.Brattested@Nes.hdpolitiker.no

Kommuneplanutvalget

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Ihle, Rune Owrenn (H) - Leder
Mob. 480 71 005
E-post. Rune.Ihle@Nes.hdpolitiker.no

Rodegård, Nils (Nbl) - Nestleder
Mob. 901 81 830
E-post. Nils.Rodegard@Nes.hdpolitiker.no

Jorde, Gerd Kristin (Sp)
Varaordfører
Mob. 414 20 811
E-post. Gerd.Kristin.Jorde@nes-bu.kommune.no

Aaslid, Frode (uavhengig)
Tlf. 32 06 87 47
Mob. 950 76 867
E-post. Frode.Aaslid@Nes.hdpolitiker.no

Brattested, Astrid (Nbl)
Mob. 412 61 607
E-post. Astrid.Brattested@Nes.hdpolitiker.no

Valgnemnd

Medlemmer for perioden 2015 - 2019

Rodegård, Nils (Nbl) - Leder
Mob. 901 81 830
E-post. Nils.Rodegard@Nes.hdpolitiker.no

Jorde, Gerd Kristin (Sp) - Nestleder
Mob. 414 20 811
E-post. Gerd.Kristin.Jorde@nes-bu.kommune.no

Haraldset, Astrid Marie (H)
Mob. 905 26 492
E-post.aharaldseth@yahoo.no

Sanden, Geir Egil (Ap)
Mob. 916 62 743
E-post. geir.sanden@defa.com

Skailand, Borghild (KrF)
Mob. 975 18 419
E-post. borghild.skailand@live.no